Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

19 maja na Long Story Short Film Festival

Za nami dwa dni festiwalowe. Do tej pory odsłoniliśmy dla Was 8 konkursowych animacji, 5 dokumentów i 9 fabuł. Dziś odsłaniamy kolejne! Wszystkie filmy konkursowe możecie oglądać do końca festiwalu a od soboty zagłosować na jeden z nich. Zdobywca największej puli punktów zostanie uhonorowany Nagrodą Publiczności i czekiem w wysokości tysiąca złotych.

Głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 19.30 i potrwa całą dobę. Wówczas przy każdym z filmów konkursowych pojawi się przycisk GŁOSUJ. Każdy będzie mógł oddać tylko jeden głos.

Przypominamy, że filmy w sekcji Panorama udostępniamy tylko na czas trwania bloku od godz. 21.00. Postarajcie się ich nie przegapić!

Dziś w Panoramie dwa świetne krótkie metraże. Pierwszy z nich – “Jak zostać papieżem” Justyny Mytnik to opowieść o chłopcu, który marzy, aby pójść w ślady Jana Pawła II. Skąd takie pragnienia i do czego prowadzą? Zobaczcie sami. Kolejna propozycja na dzisiejszy wieczór to wielokrotnie nagradzany “Gwizdek” w reżyserii Grzgorza Zaricznego o młodym sędzi piłkarskim zmagającym się z realiami polskiej prowincji i lokalnego klubu piłkarskiego.  Po tym pokazie o godz. 21. 40 zapraszamy do naszego wirtualnego Studia Festiwalowego na spotkanie z Grzegorzem Zaricznym. 

Życzymy miłych wrażeń filmowych i zapraszamy na Long Story Short Film Festival.

DZIŚ W PROGRAMIE

Godz. 13.00 | ANIMACJA

Godz. 15.00 | DOKUMENT

Godz. 18.00 | FABUŁA

Godz. 21.00 | PANORAMA

Godz. 21.40 | STUDIO FESTIWALOWE

  • Spotkanie z Grzegorzem Zaricznym, reżyserem filmu “Gwizdek”