Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Jak być dobrą żoną

24 lipca 2020
Pełna wdzięku i humoru opowieść o kobiecości, równości płci oraz o tym, że małżeństwo to prawdziwa szkoła przetrwania. Inspiracją do filmu były autentyczne poradniki dla kobiet oraz własne, rodzinne wspomnienia reżysera.

 

 

 

zobacz więcej

xABo: Ksiądz Boniecki

24 lipca 2020
Film pełen nadziei, przeniknięty mądrością i humorem tytułowego bohatera. Ta kinowa, autorska produkcja w znacznej mierze powstała dzięki zbiórce crowfundingowej - finansowemu zaangażowaniu czytelników i sympatyków księdza Bonieckiego.

 

 

 

zobacz więcej

Cały świat Romy

17 lipca 2020
10-letnia Romy trafia pod opiekę babci - fryzjerki. Zawiązuje się pomiędzy nimi niezwykła więź. Wkrótce znikają pieniądze z kasy babci, a starsza kobieta zaczyna się dziwnie zachowywać…

 

 

 

zobacz więcej

Na topie

10 lipca 2020
Gwiazda muzyki i jej przepracowana asystentka dostają możliwość podjęcia decyzji, która kompletnie odmnieni ich życie i kariery.

 

 

 

zobacz więcej

Zaginiona dziewczyna

3 lipca 2020

Nowy film jednego z ciekawszych japońskich reżyserów Kōjiego Fukady to trzymająca w napięciu opowieść o osaczeniu oraz walce o własną godność i dobre imię. 

 

 

zobacz więcej

#tuiteraz

3 lipca 2020

Historia instagramowej znajomości z piękną Soo z Korei, która zmieniła życie francuskiego szefa kuchni.

 

 

zobacz więcej

Zdrajca

3 lipca 2020

Nagrodzony kilkunastominutową owacją na festiwalu w Cannes, gdzie startował w konkursie; oparty na faktach „Zdrajca” w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat mafii za sprawą charyzmatycznego bohatera, który jest zarazem ścigającym i ściganym.

 

 

zobacz więcej