Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Matki równoległe

1 stycznia 2022
„Matki równoległe” to historia dwóch samotnych matek, które spotykają się na sali porodowej. Kilka słów, które zamienią ze sobą w szpitalu, połączy ich losy na wiele lat. Hiszpański mistrz ponownie łączy siły ze swoją wieloletnią muzą Penélope Cruz.

 

zobacz więcej

Truflarze

26 grudnia 2021
Opowieść o grupie uroczych włoskich staruszków, którzy odkryli swój przepis na szczęście - razem ze swoimi ukochanymi psami szukają rzadkich i drogich trufli Alba w piemonckich górach.

 

zobacz więcej

Matrix Zmartwychwstania

10 grudnia 2021

Lana Wachowski, wizjonerka i prekursorska twórczyni, przedstawia Matrix Zmartwychwstania, długo wyczekiwaną czwartą odsłonę przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części - Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss - w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

 

zobacz więcej

King Richard: Zwycięska rodzina

10 grudnia 2021

Historia Richarda Williamsa i jego rodziny. Jego desperacja i ambicje, by dzieci miały lepiej niż on sam w niesprzyjającym świecie doprowadziły do tego, że jego córki Venus i Serena Williams przeszły do legendy świata sportu.W filmie wystąpili między innymi: Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney i Demi Singleton.

zobacz więcej

Powrót do tamtych dni

10 grudnia 2021

Sentymentalny powrót do złotych lat 90. – gdy młodość miała smak gumy balonowej, szacunek kolegów zdobywało się kolekcją klocków Lego, a wyobraźnię Polaków rozpalały kultowe hity na VHS. W obsadzie Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Warnke i debiutujący na dużym ekranie Teodor Koziar.

zobacz więcej

Biały potok

10 grudnia 2021

Komedia pomyłek o problemach dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie, podporządkowane pracy i drugiej ciąży. Mieszkający po sąsiedzku Kasia i Bartek borykają się z problemami finansowymi.

zobacz więcej

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

3 grudnia 2021

Nominowany do Oscara wizjoner kina, Wes Anderson przenosi na ekran zbiór opowiadań publikowanych w amerykańskim magazynie ukazującym się w fikcyjnym dwudziestowiecznym mieście we Francji.

zobacz więcej

Nasze magiczne Encanto

3 grudnia 2021

Najnowsza animacja Disneya, osadzona w tajemniczym mieście gdzieś w Kolumbii, opowieść o mieszkańcach posiadających nadprzyrodzone zdolności, dzięki naturalnej magii tego miejsca. Główna bohaterka, Mirabel, jest jedyną osobą w wiosce, która nie posiada nadnaturalnych umiejętności.

zobacz więcej