Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

24. MFF ZOOM – ZBLIŻENIA

W dniach 4-10 października zapraszamy na 24. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „ZOOM – Zbliżenia”. To jeden z najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. W programie znajdą się projekcje najnowszego kina światowego, spotkania z twórcami, międzynarodowe konkursy filmowe, międzynarodowe warsztaty filmowe, koncerty i wiele innych.

Czytaj całość
Główna

Dawid Ogrodnik w nowym filmie akcji

Komedia akcji, inspirowana prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdy przestępczego półświatka i legendarnego króla ucieczek, który 29 razy wymknął się organom ścigania PRL. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska.

Czytaj całość
Główna

Polska komedia “Teściowie”

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To nie jest kolejna komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

Czytaj całość
Główna

“Zupa nic” Kingi Dębskiej

Prequel nagradzanej komedii “Moje córki krowy”, doczekał się pierwszego zwiastuna. Kinga Dębska przenosi widzów w czasy PRL-u, kiedy Fiat 126p był szczytem marzeń, a trzepak stanowił centrum życia towarzyskiego.

Czytaj całość