Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

20 maja na Long Story Short Film Festival

Drodzy Widzowie! Jesteśmy na półmetku Long Story Short Film Festival i już możemy cieszyć się sukcesem, bo tylko w ciągu czterech dni filmy festiwalowe miały niemal 5 tysięcy odsłon! Jest Was naprawdę wielu i możemy tylko żałować, że nie widzimy Was na żywo w naszych salach kinowych.

Zachęcamy, abyście dziś odwiedzali nas równie licznie. Odsłonimy dla Was kolejnych 9 filmów konkursowych. A na koniec dnia o godz. 21.00 zapraszamy na pokaz dwóch filmów w sekcji Panorama – “Taki pejzaż” w reżyserii Jagody Szelc i “Aria Diva” Agnieszki Smoczyńskiej, z którą spotkacie się także w naszym wirtualnym Studiu Festiwalowym.

I jeszcze krótkie przypomnienie: każdego dnia, zgodnie z programem,  odsłaniamy kolejne filmy konkursowe. Możecie je oglądać od momentu odsłonięcia do końca festiwalu. To od Was zależy, który z filmów zostanie uhonorowany Nagrodą Publiczności. Głosowanie będzie możliwe przez całą dobę od soboty 23 maja od godz. 19.30. W sekcji Panorama oglądanie filmów zaplanowanych w programie jest możliwe każdego dnia tylko podczas trwania bloku od godz. 21.00! Później dostęp do filmów wygasa. Nie przegapcie!

Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy na Long Story Short Film Festival.

DZIŚ W PROGRAMIE:

Godz. 13.00 | ANIMACJA

Godz. 15.00 | DOKUMENT

Godz. 18.00 | FABUŁA

Godz. 21.00 | PANORAMA

STUDIO FESTIWALOWE