Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

21 maja na Long Story Short Film Festival

Dziś piękny jubileusz 90. urodzin obchodzi znakomity reżyser i scenarzysta Sylwester Chęciński. Z tej okazji mamy dla Was pokaz specjalny szkolnej etiudy mistrza “Człowiek nie umiera”. Właśnie dzięki tej krótkometrażowej fabule Sylwester Chęciński uzyskał absolutorium w Łódzkiej Szkole Filmowej, a w jednej z ról możemy zobaczyć Zbigniewa Cybulskiego.

Panu Sylwestrowi Chęcińskiemu składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Dużo zdrowia! Dziękujemy też za wszystko, co zrobił Pan dla polskiej kinematografii.

Po raz kolejny zapraszamy na pokazy w sekcji Panorama. Dziś dwie świetne animacje: nominowana do Oscara “Katedra” Tomasza Bagińskiego oraz “Zbrodnia i kara” mistrza animacji Piotra Dumały, który jest też dzisiejszym gościem Wirtualnego Studia Festiwalowego.  

Przed nami jeszcze trzy dni pokazów konkursowych i trzy dni do głosowania na Nagrodę Publiczności. W sobotę o godz. 19.30 przy każdym filmie konkursowym pojawi się przycisk, który pozwoli Wam oddać głos na Waszego faworyta. Każdy będzie mógł zagłosować tylko jeden raz. Głosowanie zakończy się w niedzielę o godz. 19.30.

Zapraszamy na Long Story Short Film Festival!

DZIŚ W PROGRAMIE

Godz. 13.00 | ANIMACJA

Godz. 15.00 | DOKUMENT

Godz. 18.00 | FABUŁA

Godz. 20:00 | POKAZ SPECJALNY

Godz. 21.00 | PANORAMA

STUDIO FESTIWALOWE