Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Piosenki o miłości. Recital Justyny Szafran

29 maja o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy recital Justyny Szafran – aktorki teatralnej i filmowej, wokalistki, laureatki wszystkich nagród XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Bilety: 60 zł (osobę) i 50 zł (2 osoby lub więcej).

Znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana za twórczość muzyczną i sceniczną. Od kilkunastu lat związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, ze znaczącymi rolami w takich spektaklach jak: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata”, wielokrotnie nagradzana za monodramy „Rzecze Budda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”. Artystka ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju i za granicą. Dotychczas wydała dwie solowe płyty: „Łagodna” oraz „Nie ma”.

„Piosenki o miłości. Recital Justyny Szafran” to pełna szczerych wyznań i burzliwych przeżyć muzyczna historia kobiety z pozoru tylko łagodnej. Artystka żongluje nastrojami, wzrusza, a czasem wywołuje szczere wybuchy śmiechu. W programie koncertu znajdą się zarówno przepojone emocjami piosenki z repertuaru Edith Piaf, poruszające piosenki Agnieszki Osieckiej, tanga Astora Piazzolli, ale też utwory, które Leszek Możdżer i Jerzy Satanowski napisali specjalnie dla Justyny.

Justyna Szafran – wokal
Rafał Karasiewicz – piano
Jakub Olejnik – kontrabas