Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Informacje dotyczące bezpieczeństwa w kinie

Drodzy Widzowie! Zapraszamy do kina LOT. Kino funkcjonuje nieco inaczej, niż do momentu kiedy zaskoczyła nas pandemia, ale mamy nadzieję, że nie odbierze Wam to przyjemności z oglądania filmów na wielkim ekranie. Poznajcie obowiązujące u nas w kinie zasady bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa Waszego i naszych pracowników obsługa kina będzie pracować w maseczkach. Przy kasach staną przezroczyste przegrody, mamy też terminale płatnicze i miło będzie, jeśli zachcecie płacić kartą, a nie gotówką. Zachęcamy też do kupowania biletów online.

Abyście zawsze mieli pewność, że przychodzicie do czystego kina, regularnie odkażane będą fotele, stoliki, poręcze, klamki i wszelkie inne powierzchnie, z którymi się stykacie.

Poprosimy Was o:

  • zdezynfekowanie dłoni – przy wejściach do kina czekają na Was dozowniki z płynem antybakteryjnym,
  • poruszanie się po kinie w maseczkach – dotyczy to wszystkich przestrzeni kina, prosimy nie ściągać maseczek w trakcie seansów
  • zachowanie odpowiedniego dystansu (na sali kinowej obok siebie mogą siedzieć jedynie osoby mieszkające razem).
  • wypełnienie krótkiego oświadczenia w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19. Oświadczenie dla osób poniżej 18 roku życia wypełnia rodzic. Oświadczenia są dostępne w kinie, można też je wcześniej pobrać, wypełnić i przekazać obsłudze kina:
  • Oświdczenie uczestnika DCF
  • Oświdczenie uczestnika DCF – dziecko

W związku z tym, że po każdym seansie będziemy potrzebowali przerwy na wietrzenie sal i dokładne ich przygotowanie na wizytę kolejnych widzów, zwiększymy odstępy między seansami.

Cieszymy się, że możemy ponownie gościć Was w kinie LOT i liczymy na to, że już wkrótce wszyscy będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

Do zobaczenia w kinie!